Stosowane materiały

Odkurzacz puzzi 200

Profesjonalne urządzenia do ekstrakcyjnego czyszczenia. Urządzenie jest stosowane do mniejszych powierzchni prania.

Odkurzacz puzzi 300

Profesjonalne urządzenie do ekstrakcyjnego czyszczenia. Duży zbiornik wody czystej (45 L.) pozwala na długą prace i czyszczenie dużych powierzchni. Gniazdo do podłączenia głowicy PW10 umożliwia zwiększenie wydajności powierzchniowej o 35% . Urządzenie jest stosowane w przypadku dużych powierzchni do prania.

Myjka wysokociśnieniowa Karcher HDS 550

Wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące Kärcher z podgrzewaniem wody czyszczą jeszcze wydajniej. Urządzenia te charakteryzuje wysoki komfort obsługi i najnowoczeœniejsza technika.

Szczotka PW10

Szczotka elektryczna PW10 zwiększająca wydajność powierzchniową o 35%. Bardziej intensywne czyszczenie zasadnicze w ramach jednej operacji:
- spryskiwanie: woda o temperaturze do 50°C i
- środek czyszczący przenikają do podłoża i rozpuszczają brud.
- szczotki: walec szczotkowy o prędkości obrotowej - 2800 obr./min. intensyfikuje proces prania oraz podnosi włos.
- odsysanie: brudna woda zostaje odessana w stopniu umożliwiających szybkie wyschnięcie dywanu.

Odkurzacz nt36 eco

Bardzo poręczny, profesjonalny odkurzacz uniwersalny do zbierania śmieci suchych jak i mokrych, bez konieczności demontowania filtra głównego. Wyposażony w opatentowany system oczyszczania filtra (PFC - Power Filter Clean).

Szorowarka jednotarczowa Kärcher BDS 33/190 C

Jednotarczowe wielofunkcyjne urządzenie BDS 33/190 C do czyszczenia i pielęgnacji twardych podłóg.. Szorowarka ze szczotką tarczową (dysk, urządzenie jednotarczowe) o szerokim zakresie zastosowań: czyszczenie zasadnicze, zachowawcze, polerowanie. Odpowiednia do każdego rodzaju podłóg np. PCV, linoleum, marmur, płytki ceramiczne,lastryko. Wszystko zależy od doboru odpowiedniej szczotki bądź padu. Urządzenie idealnie skrojone dla zadań czekających na urządzenia jednotarczowe w hotelowych pokojach, korytarzach. Dane techniczne:
- Szerokość robocza (mm) 330
- Wysokość głowicy (mm) 260
- Moc (W) Max. 500
- Moc znamionowa (W) 500
- Prędkość obrotowa szczotki (obr/min) 190
- Głośność pracy (dB(A)) 65
- Częstotliwość (Hz) 50
- Napięcie (V) 220 - 240
- Ciężar (kg) 22
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) 420 x 330 x 1100

 

Wykorzystane techniki


Metoda prania podciśnieniowego jest metodą prostą, bezpieczną, skuteczną dla pranych powierzchni. Maszyna natryskuje roztwór proszku w wodzie o temperaturze około 50°C na praną powierzchnię, roztwór powoduje rozpuszczenie brudu po czym mieszanina rozpuszczonego brudu z roztworem zostaje usunięta z pranej powierzchni. Każde pranie wykonywane jest przy pomocy szczotki elektrycznej PW10 co poprawia końcowy efekt.

Wykładziny Wykładziny czyści się najlepiej i najszybciej a samodzielne wyczyszczenie wykładziny jest utrudnione ( ciężko wykładzinę wytrzepać). 10m2 to około 1 godzina prania po którym odzyskuje ona swój pierwotny wygląd.
Dywany Dywany pierze się dłużej - dywan 2X3 to około godzina prania ze wzglądu na większą puszystość, obramowanie i często różne ułożenie włosa.
Tapicerka meblowa Meble ze względu na skomplikowany kształt oraz konieczność używania małej ssawki pierze się długo ale efekt jest tego wart. Wersalka około 1h, Narożnik 2h, fotel 30 min, krzesło 10 min.
Tapicerka samochodowa Czyszczenie wnętrza samochodu jest dość utrudnione z powodu skomplikowanej powierzchni prania co zajmuje dużo czasu . Pranie samochodu jest kompleksowe obejmuje pranie: Podsufitka, fotele i kanapa, podłoga, bagażnik, plastiki. Cały cykl prania to od 3 do 4 godzin.
 
O firmie     |     Metody    |     Cennik     |     Galeria    |     Zasięg usług    |     Napisz do nas

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © 2010
Edit by Kamil Wołczyk